Frezowanie obudów

Oferujemy profesjonalne frezowanie obudów aluminiowych i plastikowych zarówno uniwersalnych (katalogowych) modeli, jak i niestandardowych wersji. Usługa polega na personalizacji formatowanych elementów celem uzyskania odpowiedniej funkcjonalności. Obrabianie mechaniczne odbywa się przy pomocy zaawansowanych technologicznie urządzeń w nowoczesnej hali maszynowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać wszystkie otwory wentylacyjne, miejsca na przewody, kable, złącza, wyświetlacze, jak i wiele innych komponentów – zgodnie z projektem klienta. Nasz zespół tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą z zakresu technologii skrawania i obróbki CNC.

Frezowanie – sprawdzona metoda personalizacji obudów

Usługa personalizacji obudowy aluminiowej i z tworzywa sztucznego za pomocą frezowania to obróbka mechaniczna odznaczająca się:

  • szybkością,
  • wydajnością,
  • precyzyjnością,
  • dokładnością,
  • powtarzalnością.

Powyższe atrybuty umożliwiają wykonanie seryjnej produkcji jednorodnych pokryw o tych samych parametrach technicznych, geometrycznych i wizualnych. Obrabianie mechaniczne obudów aluminiowych i plastikowych – to jedna z naszych specjalizacji. W procesie świadczenia usług wykorzystujemy najnowszej klasy frezarki. Dzięki temu obróbka spełnia wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa i standardy jakości. Atrakcyjne ceny, szybkie terminy realizacji frezowania wykwalifikowana kadra, fachowe doradztwo dotyczące obrabiania – to atuty firmy Bluehipo!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: