Usługi frezowania, toczenia, wycinania i obróbki

Nasza firma z Gdyni oferuje sprawną i precyzyjną obróbkę mechaniczną elementów powierzonych nam przez Klienta, jak również własnych, które oddajemy do dyspozycji zleceniodawcy. Dysponujemy specjalistycznym parkiem maszynowym, gdzie wykonujemy frezowanie CNC oraz na maszynie klasycznej, wiercenie i gwintowanie otworów, a także dalsze prace związane z obróbką skrawaniem i wykraczające poza nią, a więc spawanie i malowanie.

Dzięki odpowiednim urządzeniom, a także wiedzy naszych pracowników, oferujemy precyzyjne frezowanie CNC na nowym pionowym centrum obróbczym firmy HAAS detali ze stali, stali nierdzewnej, jak tworzywa sztuczne (POM, plexi, laminaty, PVC itd.), metale nieżelazne (aluminium, mosiądz, miedź itd.) oraz drewno i płyty MDF. Zapraszamy Państwa do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia oraz skorzystania z usług naszych doradców, którzy pomogą znaleźć optymalne rozwiązanie oraz materiał najlepszy do danego przedsięwzięcia. Nasi specjaliści z Gdyni działają kompleksowo, szybko i z dbałością o każdy detal.

obróbka mechaniczna aluminium

W skład naszej oferty wchodzi:

 • Frezowanie na centrach obróbczych CNC HAAS VF-1 VF4
 • Obróbka mechaniczna na frezarkach klasyczych,
 • Toczenie na tokarkach klasycznych,
 • Cięcie piłą taśmową do średnicy 250mm,
 • Cięcie piłą tarczową profili aluminiowych,
 • Tworzenie modeli przestrzennych (modelowanie bryłowe 3D),
 • Wiercenie i gwintowanie.
 • Projektowanie urządzeń elektronicznych i maszyn,
 • Projektowanie oprzyrządowania maszyn,
 • Dorabianie części maszyn na podstawie dostarczonego wzoru.

Wykonujemy zarówno ilości prototypowe jak i małoseryjne

Na centrum obróbczym CNC obrabiamy takie materiały jak:

 • stal, stal nierdzewną;
 • tworzywa sztuczne: pvc, pom, ertacetal, teflon;
 • metale nieżelazne: aluminium, duraluminium, mosiądz, brąz, miedź;

Wykonane elementy możemy poddać dalszej obróbce jak: wiercenie, gwintowanie, spawanie metodą tig i mig, nadawanie faktury elementom, polerowanie.

wycinanie cnc w metalu

Dobór materiału

Jeżeli mają Państwo problem z doborem odpowiedniego materiału, chętnie pomożemy. Doradzimy jaki materiał spełni Państwa oczekiwania po poddaniu go obróbce. Po indywidualnych konsultacjach określimy wspólnie termin realizacji.

Specjalizujemy się we frezowaniu obudów na potrzeby elektroniki. Wykonujemy obudowy zarówno z tworzyw sztucznych jak i z aluminium. Wytworzone obudowy możemy polakierować na wybrany przez klienta kolor jak i wykonać dowolny napis.

Możemy wykonać projekt obudowy pod konkretną elektronikę, tak by płytka PCB idealnie pasowała do obudowy.


Wykonujemy już od 1 sztuki.

Nie muszą państwo zamawiać wielkich ilości obudów. Do wykonania prototypu wystarcza na ogół kilka sztuk.

Termin realizacji:

Odznaczamy się niezwykłą starannością nie tylko wykonania, ale także w organizacji pracy. Każde złożone przez Państwa zamówienie jest niezwłocznie wprowadzane do systemu i przekazywane do realizacji.

Minimalny czas realizacji zamówienia to 24h.

Sposób dostarczenia dokumentacji zamówienia

Jeżeli wybierają Państwo kontakt pośredni, konieczne jest przesłanie dokumentacji, na podstawie której będziemy mogli wykonać odpowiedni model. Prosimy o przygotowanie projektu i dostarczenie go nam droga mailowa w pliku o formacie: *.dxf, *.step.

Możemy przeprowadzić również frezowanie cnc na podstawie rysunku technicznego nawet odręcznego w formie plików graficznych np.: *.jpg

Zajmujemy się również
frezowanie cnc aluminium

frezowanie konwencjonalne

toczenie konwencjonalne

szlifowanie płaszczyzn

szlifowanie wałków

cięcie na piłach

cięcie aluminium

gratowanie wibracyjne