Frezowanie CNC Gdynia

Profesjonalne frezowanie CNC

Oferowane przez naszą firmę frezowanie CNC, znane również pod pojęciem obróbki skrawaniem, polega na oddzieleniu warstwy metalu z wykorzystaniem urządzenia, jakim jest frezarka. Jej zęby mają możliwość zagłębiania się w dany materiał, a wszystko to dzięki wykonywaniu ruchów obrotowych. Jednocześnie przedmiot poddawany obróbce wykonuje ruch posuwowy, przez co frezarka może zdejmować z nich wióry o różnorodnej grubości. Warto także zaznaczyć, że proces frezowania CNC metalu lub też innych materiałów może być wykorzystywany zarówno w przypadku powierzchni płaskich, jak i elementów kształtowych. Wszystkie osoby poszukujące profesjonalnej firmy świadczącej usługi frezowania w mieście, jakim jest Gdynia, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Frezowanie CNC – Gdynia. Popularna forma obróbki skrawaniem

Usługi frezowania, które proponujemy wszystkim osobom zamieszkującym Gdynię, są jednym z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych sposobów na obróbkę skrawaniem. Czynność tę można przeprowadzać z różnego rodzaju materiałów, co oznacza, że istnieje możliwość frezowania aluminium, metali, jak i tworzyw sztucznych. Pod kątem technologicznym frezowanie CNC w pierwszej kolejności odbywa się podczas tzw. obróbki zgrubnej, po której następuje obróbka kształtowa oraz wykończeniowa. W przypadku, gdy płaszczyzna przedmiotów poddawanych obróbce jest nieco bardziej skomplikowana, wówczas generowane są ścieżki, a sama szerokość skrawania może przekraczać aż połowę średnicy narzędzia.

Usługi frezowania – Gdynia. Co warto o nas wiedzieć?

Jesteśmy doświadczoną firmą, która działa nieprzerwanie od 2009 roku, świadcząc usługi m.in. z frezowania CNC w Gdyni. Początkowo profilem naszej działalności było projektowanie i wykonywanie urządzeń elektronicznych oraz maszyn jednak w 2010 roku oferta firmy została wzbogacona o obróbkę skrawaniem.

Nowoczesna hala maszynowa pozwala na obróbkę na wielu urządzeniach skrawających m.in. na ploterze CNC, frezarkach oraz tokarkach klasycznych. Szeroki zakres działania naszej firmy pozwala na stworzenie dla Państwa zarówno urządzeń od podstaw, jak i wykonaniu poszczególnych elementów. Od początku istnienia cechuje nas wysoka jakość wykonanych produktów, terminowe wykonywane zleceń. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: