Frezowanie CNC aluminium

wycinanie cnc w metalu

Profesjonalne frezowanie CNC

Frezowanie CNC, znane również pod pojęciem obróbki skrawaniem, polega na oddzieleniu warstwy metalu z wykorzystaniem urządzenia, jakim jest frezarka. Jej zęby mają możliwość zagłębiania się w dany materiał, a wszystko to dzięki wykonywaniu ruchów obrotowych. Jednocześnie przedmiot poddawany obróbce wykonuje ruch posuwowy, przez co frezarka może zdejmować z nich wióry o różnorodnej grubości. Warto także zaznaczyć, że proces frezowania CNC metalu lub też innych materiałów może być wykorzystywany zarówno w przypadku powierzchni płaskich, jak i elementów kształtowych.

Frezowanie CNC metalu oraz innych materiałów

Z całą pewnością usługi frezowania są jednym z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych sposobów na obróbkę skrawaniem aluminium CNC. Czynność tę można przeprowadzać z różnego rodzaju materiałów, co oznacza, że istnieje możliwość frezowania aluminium, metali, jak i tworzyw sztucznych. Pod kątem technologicznym frezowanie CNC w pierwszej kolejności odbywa się podczas tzw. obróbki zgrubnej, po której następuje obróbka kształtowa oraz wykończeniowa. W przypadku, gdy płaszczyzna przedmiotów poddawanych obróbce jest nieco bardziej skomplikowana, wówczas generowane są ścieżki, a sama szerokość skrawania może przekraczać aż połowę średnicy narzędzia.

frezowanie cnc aluminium

Frezowanie CNC aluminium – dlaczego warto się z nami skontaktować?

Wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju usług, jak również doskonałe zaplecze kadrowe umożliwiają naszej firmie kompleksową realizację zleceń związanych między innymi z frezowaniem CNC aluminium i nie tylko. Wszystkie Państwa zlecenia realizujemy w oparciu o najnowocześniejsze oraz najwydajniejsze maszyny, dzięki którym grono Klientów zadowolonych z naszych usług nieustannie się powiększa. Co równie ważne, możemy zagwarantować Państwu atrakcyjny cennik frezowanie (wycinania) aluminium oraz możliwie jak najkrótszy czas realizacji każdego zlecenia.

Frezowanie obudów i nie tylko

Niezwykle istotną kwestią jest zachowanie odpowiednich parametrów technologicznych podczas frezowania obudów, czy też innych elementów. Należy tu wyróżnić średnicę frezu, prędkość obrotową , prędkość skrawania oraz jego szerokość i głębokość. Co równie ważne, przekrój warstwy skrawanej nigdy nie będzie wartością stałą, ponieważ wartość parametrów geometrycznych, takich jak szerokość i grubość warstwy skrawanej jest zmienna.

Frezowanie CNC

Profesjonalne usługi: frezowania, obróbki, wycinanie CNC aluminium

Każdą osobę poszukującą profesjonalnej oraz godnej zaufania firmy, która zajmuje się frezowaniem CNC, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, każdorazowo świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Możemy zagwarantować Państwu indywidualne podejście do wszystkich Klientów oraz wysoką precyzję w realizowanych przez nas działaniach. Zakres naszych usług obejmuje frezowanie stali oraz wycinanie CNC.

Zobacz również
Frezowanie CNC Pomorskie
Frezowanie CNC Pomorskie
Frezowanie CNC Gdańsk
Frezowanie CNC Gdańsk
Frezowanie CNC Gdynia
Frezowanie CNC Gdynia