Frezowanie CNC aluminium

wycinanie cnc w metalu

Profesjonalne frezowanie CNC

Frezowanie CNC, znane również pod pojęciem obróbki skrawaniem, polega na oddzieleniu warstwy metalu z wykorzystaniem urządzenia, jakim jest frezarka. Jej zęby mają możliwość zagłębiania się w dany materiał, a wszystko to dzięki wykonywaniu ruchów obrotowych. Jednocześnie przedmiot poddawany obróbce wykonuje ruch posuwowy, przez co frezarka może zdejmować z nich wióry o różnorodnej grubości. Warto także zaznaczyć, że proces frezowania CNC metalu lub też innych materiałów może być wykorzystywany zarówno w przypadku powierzchni płaskich, jak i elementów kształtowych.

Frezowanie CNC metalu oraz innych materiałów

Z całą pewnością usługi frezowania są jednym z najpopularniejszych i najchętniej wykorzystywanych sposobów na obróbkę skrawaniem aluminium CNC. Czynność tę można przeprowadzać z różnego rodzaju materiałów, co oznacza, że istnieje możliwość frezowania aluminium, metali, jak i tworzyw sztucznych. Pod kątem technologicznym frezowanie CNC w pierwszej kolejności odbywa się podczas tzw. obróbki zgrubnej, po której następuje obróbka kształtowa oraz wykończeniowa. W przypadku, gdy płaszczyzna przedmiotów poddawanych obróbce jest nieco bardziej skomplikowana, wówczas generowane są ścieżki, a sama szerokość skrawania może przekraczać aż połowę średnicy narzędzia.

frezowanie cnc aluminium

Frezowanie CNC aluminium – dlaczego warto się z nami skontaktować?

Wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju usług, jak również doskonałe zaplecze kadrowe umożliwiają naszej firmie kompleksową realizację zleceń związanych między innymi z frezowaniem CNC aluminium i nie tylko. Wszystkie Państwa zlecenia realizujemy w oparciu o najnowocześniejsze oraz najwydajniejsze maszyny, dzięki którym grono Klientów zadowolonych z naszych usług nieustannie się powiększa. Co równie ważne, możemy zagwarantować Państwu atrakcyjny cennik frezowanie (wycinania) aluminium oraz możliwie jak najkrótszy czas realizacji każdego zlecenia.

Frezowanie obudów i nie tylko

Niezwykle istotną kwestią jest zachowanie odpowiednich parametrów technologicznych podczas frezowania obudów, czy też innych elementów. Należy tu wyróżnić średnicę frezu, prędkość obrotową , prędkość skrawania oraz jego szerokość i głębokość. Co równie ważne, przekrój warstwy skrawanej nigdy nie będzie wartością stałą, ponieważ wartość parametrów geometrycznych, takich jak szerokość i grubość warstwy skrawanej jest zmienna.

Frezowanie CNC

Profesjonalne usługi: frezowania, obróbki, wycinanie CNC aluminium

Każdą osobę poszukującą profesjonalnej oraz godnej zaufania firmy, która zajmuje się frezowaniem CNC, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z niniejszą ofertą. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, każdorazowo świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Możemy zagwarantować Państwu indywidualne podejście do wszystkich Klientów oraz wysoką precyzję w realizowanych przez nas działaniach. Zakres naszych usług obejmuje frezowanie stali oraz wycinanie CNC.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Zobacz również
Frezowanie CNC Pomorskie
Frezowanie CNC Pomorskie
Frezowanie CNC Gdańsk
Frezowanie CNC Gdańsk
Frezowanie CNC Gdynia
Frezowanie CNC Gdynia