Toczenie CNC

Toczenie z wykorzystaniem CNC

Obróbka powierzchni elementów, które posiadają kształty brył obrotowych ma miejsce najczęściej w procesie toczenia CNC. Jest to jedna z najbardziej popularnych metod obróbki skrawaniem w wyniku której można otrzymać przedmioty o różnorodnych kształtach, takie jak walce, kule, czy też stożki. Wszystko to możliwe jest dzięki innowacyjnemu sterowaniu maszyną przy użyciu komputera.

Toczenie CNC daje więc możliwość szybkiego oraz całkowicie bezpiecznego wytwarzania przedmiotów z uwzględnieniem często skomplikowanej geometrii. Co równie ważne, proces toczenia w znacznym stopniu skraca czas tworzenia przedmiotu, co ma przełożenie na obniżenie kosztów związanych z produkcją.

Toczenie aluminium CNC – dlaczego warto?

Toczenie aluminium w technologii CNC daje pewność o wiele większej precyzji wykonania, jak i zniwelowania strat materiałów. Co więcej, jest to nowoczesna technologia, dzięki której kontakt człowieka z maszyną został ograniczony do minimum, dzięki czemu ryzyko jakiegokolwiek wypadku jest niewielkie.

Jednak jedną z najistotniejszych zalet toczenia CNC jest możliwość produkowania powtarzalnych i skomplikowanych kształtów, co daje gwarancję najwyższej jakości realizowanych zleceń oraz pewność, że wszystkie elementy pochodzące z danej partii będą miały dokładnie takie same wymiary.

W Bluehipo o toczeniu CNC wiemy wszystko

Toczenie CNC z wykorzystaniem nowoczesnych tokarek umożliwia szybkie kształtowanie elementów, przy jednoczesnym zachowaniu dużej precyzji pracy. Wiemy o tym, ponieważ dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami o dużej mocy. Posiadamy także inne maszyny, takie jak frezarki oraz wycinarki, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że tak szeroki wachlarz usług sprawi, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

Toczenie CNC – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty online

Jesteśmy doświadczoną firmą, która działa nieprzerwanie od 2009 roku, świadcząc usługi m.in. z toczenia CNC. Początkowo profilem naszej działalności było projektowanie i wykonywanie urządzeń elektronicznych oraz maszyn jednak w 2010 roku oferta firmy została wzbogacona o obróbkę skrawaniem. Nowoczesna hala maszynowa pozwala na obróbkę na wielu urządzeniach skrawających m.in. na frezarkach oraz tokarkach klasycznych.

Szeroki zakres działania naszej firmy pozwala na stworzenie dla Państwa zarówno urządzeń od podstaw, jak i wykonaniu poszczególnych elementów. Od początku istnienia cechuje nas wysoka jakość wykonanych produktów, terminowe wykonywane zleceń.

Zainteresowała Cię ta oferta? Usługi toczenia w metalu CNC to nie wszystko, co obejmuje nasza oferta Bluehipo. 

Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą, w przypadku jakichkolwiek pytań do kontaktu!

Zobacz również
Toczenie CNC metalu Pomorskie
Toczenie CNC metalu Pomorskie
Toczenie CNC Gdańsk
Toczenie CNC Gdańsk
Toczenie CNC metalu Gdynia
Toczenie CNC metalu Gdynia