Nasze realizacje

                                                                                                                        Uchwyt do szuflady wykonany z mosiądzu. Wykonany w 2 różnych wersjach, drapanej - w której na uchwycie do szuflady rysy wykonane są w postaci długich linii oraz w wersji polerowanej w której uchwyt przygotowany jest do chromowania. Wymaganiem klienta było uzyskanie bardzo ostrych krawędzi i prostopadłych powierzchnii. Niedopuszczalne były zaokrąglenia na narożnikach, które często powstają podczas polerowania.

        

    Różne uchwyt do mebli


           

    Uchwyt do szuflady wykonany ze stali nierdzewnej. Wymaganiem klienta było uzyskanie bardzo ostrych krawędzi i prostopadłych powierzchnii. Niedopuszczalne były zaokrąglenia na narożnikach, które często powstają podczas polerowania.

        

    Listwy ozdobne ze stali nierdzewnej polerowanej Listwy są elementem dekoracyjnym do mebli, które w łatwy sposób są w stanie podkreślić nowoczesny design mebli. Wykonane przez nas listwy ze stali nierdzewnej mają przekrój litery T, dzięki temu listwę ze stali nierdzewnej można łatwo zamontować po polakierowaniu elementów mebli. Profil T doskonale ukrywa klej, co znacznie przyspiesza wklejanie listew.

        


    Uchwyt do robota przemysłowego wykonany z satynowanego aluminium. Głównym parametrem wykonanych uchwytów do robotów przemysłowych miała być niska masa i duża sztywność. Na fotkach 2 roboty grajace w szachy. Aluminiowe palce robota umożliwiają chwytanie zarówno elementów równoległościennych jak i cylindrycznych dzięki wykonaniu pryzmatycznego nacięcia na palcu. Uchwyt umożliwia zamontowanie jednocześnie kamery, chytaka, czujnika odległości, linijki laserowej oraz oświetlacza ringlight (nie ma na zdjęciach)

        
        

    CableCam Wykonany został ze szlifowanego aluminium. Wraz z gimbalem umożliwia przemieszczanie kamery lub aparatu fotograficznego na długości do około 150m z prędkością do 40km/h. Sterowanie cabelcama odbywa się za pomocą aparatury RC.

        


    Frezowane obudowy z tworzyw sztucznych jak i z aluminium.

Specjalizujemy się we frezowaniu obudów i paneli czołowych na potrzeby elektroniki. Frezowane obudowy możemy polakierować na wybrany przez klienta kolor jak i wykonać napisy na wyfrezowanej obudowie.

Możemy wykonać projekt obudowy pod konkretną elektronikę, tak by płytka PCB idealnie pasowała do wyfrezowanej obudowy.

           
        


    Szablon do kawy
Zaskocz swoich klientów, krewnych i znajomych serwując im pięknie przyozdobioną kawę, dzięki prostym szablonom do zdobienia kawy. Wystarczy, że umieścisz wybrany wzór nad filiżanką ze spienionym mlekiem i posypiesz przez otwór np.: cynamon, kakao, startą czekoladę lub kawę rozpuszczalną.
Szablonów można używać także do dekorowania wypieków, posypując je np.: cukrem pudrem.

Szablon do kawy wykonany ze stali nierdzewnej szkiełkowanej. Dzięki szkiełkowaniu powierzchnia jest lekko chropowata, co bardzo ułatwia dekorowanie kawy (podczas zdejmowania szablonu posypka z szablonu nie zsypuje się na świeżo zrobioną kawę).
Jeśli nie mają państwo swojego projektu, możemy wykonać projekt szablonu dla Państwa. Minimalna ilość zamówienia 10szt dla 1 wzoru.

  

    Nawijarka do cewek Nawijarka Wykonana z tworzywa sztucznego, do którego nie przyklejają się żywice epoksydowe. Zasilanie silnika głównego 12VDC. Enkoder wykonany z silnika krokowego by zapewnić kompatybilność z elektroniką sterującą klienta. Zestaw kopyt wykonany również z tworzywa do którego nie przywierają żywice epoksydowe montowany za pomocą szybkozamykacza. Maksymalne obroty nawijarki 180rpm. Kopyta dzielone, dzięki temu dużo łatwiej wyjąc nawiniete cewki.

  

    Ręczna nawijarka do cewek Nawijarka wykonana z tworzywa sztucznego, do którego nie przyklejają się żywice epoksydowe. Cewki montowane w uchwycie od wiertarki, co zapewnia bardzo dużą uniwersalność. Ręczna nawijarka stosowana głównie do wykonywania prototypowych cewek.

  

    Oświetlacz do systemu wizyjnego - ringlight wykonany z satynowanego aluminium. Równomierne oświetlenie zapewnia około 100 led. Oświetlacz zasilany napięciem 24VDC.